Avrupa Klima Servisi

Günümüzde hizmetine sunulan teknoloji cihazlarının başında klimalar gelmektedir. Klimalar insanların içinde bulunduğu mevsim koşullarını tüm yaşam alanlarında dengeleme özelliği ile adeta her mekânın vazgeçilmez teknoloji ürünleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Elbette ki teknolojik ürünlerin hizmete sunulması kullanım alanına ve kullanım işlevselliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu bakımdan klimaların hem işlevselliği hem de kullanım alanlarının temel yaşam alanları olması nedeni ile bu ürünleri daha çok ön plana çıkarmaktadır.Her teknoloji ürünlerinin insan hizmetine sunulması kadar bu ürünlerin kullanımı da şüphesiz ki önem taşır. Çünkü bir teknoloji cihazının meydana getirilmesi farklı aşamalar ve teknoloji bilgisi gerektirir.Klima teknolojinin bütün imkânlarını seferber etmiş olduğu teknolojik cihazlar için üretici firmanın ürün özelliklerine göre bir kullanma kılavuzu oluşturmaktadır. Klimaların için de hizmete sunulan bu kullanma kılavuzuna göre kullanılması doğrudan tüketicilerin menfaatine olacaktır. Klimaların doğru kullanılması üründen alınan performansını yüksek tutmasını sağlayacak ve tüketici için herhangi bir mağduriyet söz konusu olmayacaktır.

İstanbul geneline hizmet veren uzman teknik ekibimiz ile klima servisi çalışmalarımızı müşterilerimizin bütçelerini sarsmamaya özen göstererek ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeyerek sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda kimi zaman kısa süreli maddi kazançlardan feragat ederek uzun süreli müşteri memnuniyetini tahsis etmek en büyük gayemizdir. Sizlerin beklentileri bizim hedeflerimizdir. En kaliteli klima servisi firmasıyla çalışmak isterseniz öyleyse telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Klimam arızalandı ne yapmalıyım ? diye düşünürken aklınıza ilk gelen biz olalım.
Tüm teknoloji ürünlerinde doğru kullanılmasına karşın teknik ve kullanıcının doğru kullanımı dışında bazı nedenlere bağlı olarak arızalar meydana gelebilmektedir. Böylesi bir durumda klimanın markalarına göre teknik hizmet veren klima servisimizden yardım alınmalıdır. Klima servisi her markaya uygun yüksek teknik donanımlı arıza tespit ve onarım cihazları eğitimli personellerimizle ile arızayı gidereceklerdir. Klimalarda birbirinden farklı nedenlerden dolayı farklı arızalar meydana getiren durumlar olabilmektedir.

Bu arızalar konusunda şimdiye kadar en çok tüketicilerin yakındığı, klimam çalışıyor fakat yeterince soğutmuyor veya ısıtmıyor, klimam çalışırken ses çıkarıyor gibi sorunların yanında klima çalışırken koku yapıyor, nedeni ne olabilir? Gibi sorular en sık rastlanan arızaların başında gelmektedir. Klimalar ile ilgili meydana gelmiş olan arızalar ne olursa olsun hiç fark etmez. Tüketiciler klimalarından yeterli bir verim almadıklarını veya herhangi bir arızanın meydanda geldiğini fark ettikleri an hiçbir müdahalede bulunmadan klima markasına uygun hizmet veren bir klima servisinden yardım talebinde bulunmalıdırlar. Çünkü klimalarınızda meydana gelen bir arıza durumunda herhangi bir teknik bilgiye ve yetkiye sahip olmayan bir kişinin arıza durumunda müdahalede bulunması cihaza daha fazla zarar vermektedir.

GEZİCİ KLİMA SERVİSİ (Avrupa Klima) © 2010 - 2023